Samolepicí řezaná grafika

Řezaná grafika představuje efektivní způsob zviditelnění Vašich služeb, zboží, akčních nabídek apod. Je účinnou formou reklamy, která díky kvalitě použitých materiálů a osvědčeného způsobu aplikace zaručuje mnohaletou kvalitu Vaší prezentace, vysokou barevnou stálost a trvanlivost i při nepříznivých klimatických podmínkách.


Prezentace ze samolepicí řezané grafiky jsou podle použité folie vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Grafické motivy vyřeže do fólie ploter, následně se nepotřebné plochy odseparují a výsledný grafický motiv se za použití přenosové fólie aplikuje na určený podklad. Samolepicí fólie lze použít pro polep automobilů, motocyklů, prodejních výloh, tabulí, bannerů, světelných reklamních panelů, pracovních oděvů, triček apod.
K výrobě jsou používány řezací plotery ROLAND Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... a GRAPHTEC Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... se 4-bodovým optickým polohovacím systémem (OPOS) pro konturové vyřezávání v maximální šíři 1375 mm.

Materiály podkladových desek pro aplikaci samolepicí grafiky:

  • pěněné PVC desky FOREX Plast® Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... v různých tloušťkách, zejména pro aplikace v interiéru [ Obr.: 1 2 ]
  • hliníko plastový sendvič DiBond® Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... (hliník-plast-hliník), zejména pro použití v exteriéru, v náročnějších klimatických podmínkách [ Obr.: 1 2 ]
  • plexisklo, sklo, polykarbonátové desky, pozinkovaný plech apod.

Samolepicí fólie, používané pro výrobu a aplikaci řezané grafiky na různé povrchy a materiály:

Komentáře nejsou povoleny.