Polepy aut, motocyklů, obchodních výloh …

Reklamní polep samolepicí fólií je účinným prostředkem, jak upoutat pozornost na produkt, nebo činnost Vaší firmy. Polep představuje trvanlivou a relativně levnou formu prezentace, kde po jednorázové pořizovací investici již neplatíte za pronájem reklamní plochy.
Reklama na dopravních prostředcích zasahuje široký okruh potenciálních klientů, je mobilní a dynamická, vhodná do automyček a představuje i formu ochrany proti krádeži auta či motocyklu. Při použití reflexních fólií odrážejících světlo bude Vaše firma vidět i v noci a zároveň představuje použití reflexní folie i bezpečnostní prvek na vozidle.


Reklamní texty a grafika pro polep dopravních prostředků je vyráběna z litých fólií, s životností 7-9 let, příp. z folií řady Premium Wrapping Cast, určené pro polepy náročných oblých tvarů a prolisů, se kterými se u automobilových karoserií běžně setkáváme. Pro polep oken či prosklených částí je používána speciální perforovaná fólie pro okenní grafiku, která nebrání výhledu ven.
Další možností jsou magnetické fólie pro dočasnou či snímatelnou prezentaci klienta. Jsou vhodné k výrobě exteriérových i interiérových nápisů a grafik, aplikovaných na kovové, magneticky citlivé povrchy. Nejlepší přilnavost je dosažena na rovných, resp. jen mírně zakřivených plochách. Magnetické fólie lze používat jak pro statické aplikace, tak i pro aplikace na dopravních prostředcích. Magnetické fólie se nedoporučuje používat na kapotě motoru.
Pro prezentace určené na výlohy, obchodní stánky, vývěsní štíty, vitríny, okna a pod., lze použít jednak polymerické nebo lité fólie s životností 5-7 let, tak i široké spektrum speciálních fólií, jako např. folie s imitací pískovaného skla, opálu, translucentní fólie pro prosvětlovanou prezentaci, transparentní barevné průhledné fólie, reflexní fólie, zrcadlové okenní fólie, popř. bezpečnostní okenní fólie.

Jak se lepí auto?

Začínáme přistavením vozidla Demontáž částí polepovaných samostatně Očištění a příprava povrchu Tepelná fixace karbonové fólie Výsledný polep karbonovou fólií Výsledný polep karbonovou fólií Umístění základního motivu na přenosové fólii Tepelná fixace základního motivu Pokračujeme v přenosu základního motivu Příprava druhé vrstvy (barvy) grafiky A její umístění na plochu vozidla Celkové dokončení grafického prvku Dokončený grafický motiv A celkový pohled

Ukázka aplikací

  Ukázky produktové prezentace
  na automobilech

 • Ukázka polepu automobilů
  (Další obrázky: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11)
  Polep dílů kapotáže motocyklu

 • Ukázka polepu motocyklů
  (Další obrázky: 2 3 4 5 6)
  Polepy výloh a výkladních skříní

 • Ukázka polepu výkladních skříní
  (Další obrázky: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12)

Komentáře nejsou povoleny.