Reklama ETRA …

Vítáme Vás na stránkách sdružení Reklama ETRA.

Společnost Reklama ETRA se již od svého založení v roce 1998 specializuje na výrobu samolepicí řezané grafiky (označované jako „signmaking Odkaz do externi site ...„) ve všech aplikacích v interiéru i exteréru jako jsou např.: samolepicí či nažehlovací folie na textil, polepy výloh či vývěsních štítů, vizuální tuning automobilů a motocyklů, fotoluminiscenční značky, orientační a informační prvky, bezpečnostní okenní fólie, magnetické fólie, jednorázové tetovací šablony a mnohé jiné.

Vedle této své hlavní činnosti společnost také zhotovuje orientační a informační systémyplastické nápisy a písmena na distančních podložkách, nebo reliéfní nálepky technologie „CrystalDrops“.

V současné době používané řezací plottery ROLAND Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... a GRAPHTEC Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ... dovolují zpracovávat folie v širokém spektru typů a tlouštěk až do šířky 1375 mm při vysokém plošném výkonu- to nám umožňuje, spolu s odbornými znalostmi a praktickými zkušenostmi našich pracovníků pružně reagovat na nejrůznější požadavky zákazníků ve velmi krátkých dodacích lhůtách a vysoké kvalitě výsledných produktů.

Pokud tedy hledáte řešení v oblasti:

Komentáře nejsou povoleny.