Firemní tabule, štíty a bannery

Firemní tabule, vývěsní štíty, bannery a další reklamní poutače představují základní a nejrozšířenější prostředek propagace firmy, výrobků nebo služeb.
Vývěsní štíty a poutače jsou zpravidla umístěné na venkovních plochách, kde musí odolávat náročným klimatickým podmínkám a značnému rozsahu teplot.


K výrobě těchto prezentačních prostředků se proto nejčastěji, s ohledem na dlouholetou trvanlivost reklamního polepu, používají podkladové desky z materiálu DiBond® Odkaz do externi site ... Odkaz v anglickem jazyce ..., který je pevný, lehký, stabilní a vyniká velmi nízkou tepelnou roztažností. Kromě těchto hliníko-plastových desek je možné, v závislosti na technologických možnostech, či přání klienta použít jako podklad i pozinkovaný plech, plexisklo, tvrdé plasty a pod. Pro výrobu vlastního grafického motivu jsou používány lité řezané fólie vysoké řady, opět s ohledem na dlouholetou trvanlivost reklamního polepu. K dodatečné ochraně grafiky umístěné v exteriéru lze použít ochrannou fólii s UV filtrem: [Obr.] Ve speciálních případech -např. pro výrobu různých informačních tabulí, či plánovacích kalendářů s proměnlivými informacemi je možné na grafiku aplikovat laminovací fólie pro popis permanentním popisovačem [Obr.]
Pro výrobu bannerů se jako podkladový materiál používá bílá neprůsvitná plachtovina s černou mezivrstvou. Pro aplikaci řezaného grafického motivu jsou nutné vysoce flexibilní řezané fólie s hedvábně matným povrchem, přímo určené pro polepy bannerů.
Na polep skleněných vitrín, panelů a podobných ploch, prosvětlovaných zevnitř světelným zdrojem jsou určeny speciální, tzv. translucentní fólie rovnoměrně rozptylující světlo. Životnost těchto fólií je až 7 let a jsou určeny právě pro polep světelných prezentačních ploch.

Ukázka aplikací

  Ukázky interiérových prezentací

 • Interiérové prezentace
  (Další obrázky: 2 3 4 5 6 7 8)
  Ukázky světelných prezentací

 • Světelné prezentace
  (Další obrázky: 2 3 4)
  Ukázky bannerů

 • Ukázky bannerů
  (Další obrázky: )

Komentáře nejsou povoleny.