Orientační systémy

Informační a orientační systémy představují soubor navigačních a směrovacích prvků venkovního nebo vnitřního značení budov. Základní funkcí těchto systémů je podat jednoznačnou informaci o daném prostoru a jeho členění a to jak při běžném provozu, tak i v krizových podmínkách, např. při požáru či evakuaci prostoru. Orientační systém musí být zároveň i jednoduše aktualizovatelný – pro snadné a operativní provádění personálních, provozních či jiných změn.

Rozměry jednotlivých informačních a navigačních tabulek jsou vyráběny dle požadavků zákazníka a dispozic značeného prostoru. Informace jsou předávány texty nebo grafikou, vytvářenou samolepicí fólií na podkladovém materiálu. Materiály jsou voleny s ohledem na umístění systému a požadovanou odolnost dle přání zákazníka. Nejčastěji jsou jako podkladové materiály používány zejména hliníkové profily v odpovídajících rozměrech, plastové tabulky, sendvičové desky, dveřní tabulky z plexiskla a jiné.


Reklama ETRA pro Vás vyrábí jak širokou škálu standardních orientačních a informačních systémů pro interiérové i exteriérové použití, tak i požární evakuační značky a tabulky vyžadované na základě nařízení vlády č. 11/2002 Sb. Odkaz do externi site ....

Pro více informací navštivte stránky:

Komentáře nejsou povoleny.