Dekorativní fólie

Dekorativní okenní fólie dokáží elegantně opticky rozdělit prostor např. prodejen, bank, restaurací, letištních hal a jiných veřejných nebo kancelářských prostor. Omezením průhledu napomáhají ke zvýšení soukromí při zachování prostupnosti světla a dalších světelných podmínek. Dekorativní fólie se využívají i ke zvýšení viditelnosti u průhledných skleněných příček nebo dveří, a zvyšují tak bezpečí uživatelů (tzv. bezpečnostní čtverečky [Obr., 2, 3 ]).

Dekorativní fólie mohou vytvářet efekty pískovaného skla, mléčného skla, námrazy, sněhových vloček a pod. Dokáží tak efektivně a rychle nahradit vysoce nákladné mechanické metody zpracování povrchu skla a plastů. Tyto fólie lze lepit jak celoplošně, tak i ve formě řezané grafiky.


Jak se to lepí?
Výřez ornamentu z dekorativní fólie Odseparování vyřezaných částí ornamentu Aplikace pomocné přenosové fólie Příprava a zaměření prostoru pro lepení Začínáme lepit jednotlivé pruhy fólie Po zaschnutí se odstraní separační papír Celkový pohled na hotový polep A detail ornamentu ...

Ukázka aplikací

    Ukázky dekorativních fólií

  • Dekorativní okenní fólie
    (Další obrázky: 2 3 4 5 6 7 8 9

Komentáře nejsou povoleny.